Повернутися до звичайного режиму

ігри патріотів

14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії. Тісний зв'язок між цими святковими днями пов'язаний з тим, що з давніх-давен козаки вважали Матір Божу своєю небесною заступницею й покровителькою.

ГОЛОСИ БОРОТЬБИ (Інформаційні матеріали до 80-річчя Української повстанської армії та Дня захисників і захисниць України).

Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу та зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, у нашій гімназії проводиться загальношкільне дійство під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо», які присвятили односельчанам, які сьогодні на передовій оберігають наш спокій

Із повномаштабним вторгненням росії в Україну, ми як ніколи повинні ставити перед собою завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу.

Урочистості розпочалися із святкової лінійки, на яку зібралася уся шкільна родина.

/Files/photogallery/1862/1.jpg

Учителі фізичної культури Роман Проць, Людмила Проць організували для збірних команд 5 – 9 класів різні конкурси на фізичну витривалість.

ІГРИ ПАТРІОТІВ ІГРИ ПАТРІОТІВ

/Files/photogallery/1862/IMG_20221018_124320.jpg /Files/photogallery/1862/IMG_20221018_115947.jpg

ІГРИ ПАТРІОТІВ ІГРИ ПАТРІОТІВ

Учителі Тетяна Ворончак, Ірина Турик підготували дітям квести на обізнаність з історією українського козацтва.

/Files/photogallery/1862/IMG_20221018_125017.jpg

На відкритому вогнищі Володимир Добрянський, Галина Веселовська, Марія Кудрявцева приготували для наших козаків куліш. Смачнішої каші вони у своєму житті ще не їли!

/Files/photogallery/1862/6.jpg /Files/photogallery/1862/88.jpg

На шкільному подвір’ї ще довго стояв гомін, учні ділились своїми враженнями та ласували надзвичайно смачним кулішем.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що МИ – УКРАЇНЦІ.

Галерея "Ігри патріотів"

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.