Вибори презедента шклоли

4 вересня в Долішньолужецькій СЗШ відбулися вибори презедента школи. Учні вибирали серед трьох кандидатів. За результатами таємного голосування більшістю голосів президентом школи обрали Оксану Демко, ученицю 7 класу. Бажаємо Оксані плідної праці та творчих злетів!


Вишкіл молодіжно-просвітницької організації «Сокіл»

12 червня на базі Вороблевицької СЗШ I- II ст. проводився вишкіл молодіжно-просвітницької організації «Сокіл». Команда взяла участь у відкритті в урочищі «Біля дуба»

/Files/photogallery/1263/фото 1.jpg

Відвідали могилу Героя України Й. Шілінга

/Files/photogallery/1263/фото 2.jpg

Молебень біля фігури Матері Божої на подвір`ї школи

/Files/photogallery/1263/фото 3.jpg /Files/photogallery/1263/фото 4.jpg

Презентували свою команду ( назва, девіз, бечівка, пісня)

/Files/photogallery/1263/фото 5.jpg /Files/photogallery/1263/фото 6.jpg

Марія Куцопей декламувала вірш Уляни Кравченко у конкурсі «Мій коник»

/Files/photogallery/1263/фото 7.jpg

Також учні взяли участь у спортивних естафетах, готували смачний обід,танцювали банси. На завершення усі команди нагородили грамотами та призами.

/Files/photogallery/1263/фото 8.jpgМайбутнє в наших руках

24 травня в методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької РДА президент учнівського самоврядування, Марія Куцопей, презентувала проект на екологічну тему «Майбутнє в наших руках». Мета та завдання проекту– проаналізувати стан екології в селі Лужок Долішній, дослідити місця забруднення, розглянути можливості покращення екологічної ситуації, розв’язати проблеми навколишнього середовища, очистити територію села.

/Files/photogallery/732/фото 21.jpg /Files/photogallery/732/фото 22.jpgПідведено підсумки навчально-виховної роботи за I семестр

Уже традиційно наприкінці грудня проведено урочисту лінійку,на якій кращі учні школи нагороджені грамотами за успіхи в навчанні та за активну участь у громадському житті школи.

Особливу подяку від дирекції школи та педагогічного колективу одержала Куцопей Марія,учениця 9 класу,за досягнення і перемоги на II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

За найкращі результати в навчанні нагороджені учні 6 класу.

/Files/photogallery/732/IMG_4318.JPG

Найактивнішими в роботі учнівського самоврядування школи стали учні 8 класу: Олег Блажкевич та Григорій Яворський. Фідик Назарій – найкращий читець школи.

/Files/photogallery/732/IMG_4328.JPG

Переможці шкільної акції-- учні 5 класу.

/Files/photogallery/732/IMG_4322.JPG

Учні 9 класу – найактивніші у громадській роботі.

/Files/photogallery/732/IMG_4310.JPG


Благодійна акції «Армія з народом – народ зі своїм військом»

У рамках проведення благодійної акції «Армія з народом – народ зі своїм військом» 04.10.2016 р. учні виготовили листівки та підготували малюнки для воїнів АТО. Згодом усі листи та малюнки передали нашим захисникам.Слава нашим героям! Дякуємо за те, що Ви є, за Вашу мужність і любов до рідної країни.

учні виготовили листівки та підготували малюнки для воїнів АТО


Вибори Президента учнівського самоврядування

8 вересня 2016 року відбулися вибори Президента учнівського самоврядування. Голосування пройшло згідно статуту учнівського комітету. Більшістю голосів Президентом учнівського самоврядування на 2016 – 2017 навчальний рік було обрано ученицю 9 класу Куцопей Марію.Бажаємо Марії успіху та творчих злетів на цій посаді.

вибори Президента учнівського самоврядування


Кiлькiсть переглядiв: 329

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.