Шановні батьки!

У ході навчально-виховного процесу у школіє необхідність проведення фоточивідеозйомки та публікаціїфото, відеоматеріалів або творчихробітВашихдітейу мережі Інтернет.

Окремих норм, які регулюють питання зйомки та використання фото дітей, в українському законодавстві немає. Безперечно, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір. Проте це право обмежене правом кожної особи на повагу до приватного життя. З цього випливає загальне правило, за яким здійснення фотозйомки особи має здійснюватися за її згодою (стаття 307 Цивільного кодексу України).

Винятком із загального правила, коли не потрібно отримувати згоду, є зйомка у публічних місцях: «Згода особи на знімання її на фото, кіно-, теле- чи відеоплівкуприпускається, якщо зйомки проводяться відкритона вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру». Якщо ж для здійснення зйомки потрібно отримати згоду (не у публічному місці), тоді такузгоду за неповнолітню чи малолітню дитину дають батьки.

Ми плануємо публікувати такі матеріалилише з Вашого письмового дозволу.

Дозвіл батьків:

Я, ______________________________________надаю дозвіл проводити фото чи відеозйомку та публікацію фото, відеоматеріалів або творчих робіт мого сина/доньки_________________________________________________ учня/учениці Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст. Дрогобицької міської ради Львівської області в мережі Інтернет.

Підпис батька / опікуна: ______________ Дата: ___________________


Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов'язаних зфоточивідеозйомкою тапублікацією матеріалів в Інтернеті, Ви можете звернутися до класного керівникасвоєї дитинита/або адміністраціїшколи.

Адміністрація Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.